Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 28.04.2016 20:59
Znamy zawartość wszystkich edycji Deus Ex: Rozłam Ludzkości
1166V

Znamy zawartość wszystkich edycji Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Jeżeli ostatni zwiastun przekonał Was, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości (PS4) jest tytułem wartym zakupu, to w tym newsie dowiecie się o wszystkich możliwych opcjach nabycia gry i zawartości każdej z edycji. 

Deus Ex: Rozłam Ludzkości (PS4) pojawi się w sprzedaży 23 sierpnia zarówno w dystrybucji fizycznej, jak i cyfrowej. Decydując się na zakup przez PlayStation Store mamy do wyboru dwie opcje. Edycja standardowa zawiera dodatkową misję, paczkę przedmiotów, ulepszeń i skórek do gry, ścieżkę dźwiękową do pobrania, a także trzy cyfrowe książki. W edycji Deluxe znajdziemy te same dodatki oraz przepustkę sezonową. 

Pudełkowa wersja, będzie różniła się od standardowej edycji cyfrowej jedynie fizycznym nośnikiem. Ostatnią możliwością jest zakup kolekcjonerki, która oprócz wymienionych wcześniej rozszerzeń będzie zawierała 9 calową figurkę głównego bohatera, Adam Jensena, artbook, steelbook i wyjątkowe pudełko. 

Twórcy wspomnieli również o dynamicznym motywie na PlayStation 4, który otrzymają ci, którzy zdecydują się na kupno Deus Ex: Rozłam Ludzkości (PS4) poprzez PlayStation Store. Możliwe, że w pudełkach również pojawi się kod pozwalający na pobranie motywu, jednak nie zostało to potwierdzone. Wszystkie wymienione wyżej przedmioty zostały zaprezentowane przez twórców na grafikach, które znajdziecie w poniżej galerii. 

 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1212759

Tagi: deus ex: rozłam ludzkości Eidos Montreal playstation 4 Square Enix