Daniel Stroński Daniel Stroński 28.04.2016 08:00
Plotka: Cała trylogia Call of Duty Modern Warfare zostanie odświeżona
967V

Plotka: Cała trylogia Call of Duty Modern Warfare zostanie odświeżona

Wczoraj do Sieci trafiło zdjęcie sugerujące, że do Call of Duty: Infinite Warfare (PS4) wydawca dorzuci odświeżone Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3). Teraz mamy przeciek wskazujący na całą trylogię.

Ojcowie serii Call of Duty, studio Infinity Ward, dostarczyć mają w tym roku kolejną część FPS-owej serii. Plotki mówią o podtytule "Infinite Warfare" i walce w kosmosie, a wczorajszy wyciek przedstawił reklamę gry, według której ta pojawi się wraz z remasterem Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3) w listopadzie.

Wiarygodności temu nadaje nowa pozycja w growej ofercie brytyjskiego Amazonu wrzucone z konta "Activision Classics", która objęła wszystkie trzy części - Call of Duty Modern Warfare Trilogy:

... oraz podobna propozycja ze strony japońskiej wersji Amazona z poziomu konta "ACTIVISION":

Niestety, nie podano żadnych szczegółów, nie ma nawet platform docelowych, ale zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest PS4 i XOne niż konsole ubiegłej generacji.

Oczywiście Infinity Ward bombardowane jest pytaniami ze strony graczy w tej sprawie. Na oficjalnym koncie twitterowym napisano tylko:

... co oznacza tyle co "przygotujcie się" lub "spokojnie". Podobnie odpowiedziano na oficjalnym kanale CoD-a na pytanie o remaster Modern Warfare. Tutaj posłużono się dwoma emotkami:

Źródło: Twitter (@CallofDuty, @InfinityWard, @VG_Dave)

Tagi: Activision call of duty 4: modern warfare Infinity Ward playstation 4