Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 26.04.2016 21:03
Wkrótce pojawi się oficjalne wsparcie modów w Fallout 4
530V

Wkrótce pojawi się oficjalne wsparcie modów w Fallout 4

Modyfikowanie gier było zwykle domeną użytkowników PC-tów, jednak powoli trend ten zaczyna się rozszerzać także na konsole. Dziś na komputerach osobistych pojawiło się oficjalne wsparcie do modów w Fallout 4 (PS4), a już niedługo trafi ono również na PlayStation 4.

Chcielibyście użyć jakieś świetnej broni, jednak w najnowszej odsłonie apokaliptycznej gry od Bethesdy ona nie istnieje? Teraz możecie stworzyć ją sami! Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie żeby wykorzystać setki czy tysiące różnych modów przygotowanych przez innych graczy. 

Oczywiście można sobie zadać pytanie, czy w tak dużej produkcji, która w "podstawowej" wersji oferuje całą masę zawartość jest potrzeba modyfikowania czegokolwiek. Być może nie, jednak sława marki Fallout oznacza, że i społeczność tworząca mody będzie ogromna, więc możemy liczyć na unikalne, ciekawe i grywalne pomysły. 

Niestety, użytkownicy PlayStation 4 będą musieli poczekać do czerwca, bo właśnie wtedy to narzędzie pojawi się na naszych konsolach. Tymczasem zapraszam do obejrzenia krótkiego materiału filmowego, w którym twórcy opowiadają o modach. 

 

Tagi: Bethesda Fallout 4 playstation 4 wideo