Patryk Jankowski Patryk Jankowski 27.04.2016 15:15
Naughty Dog ostrzega przed spoilerami z Uncharted 4
667V

Naughty Dog ostrzega przed spoilerami z Uncharted 4

Neil Druckmann z Naughty Dog już teraz przestrzega wszystkich przed nadchodzącymi nieubłaganie wyciekami na temat Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4). Odradza oglądać nieoficjalne materiały z gry, aby nie psuć sobie zabawy.

Dyrektor kreatywny z Naughty Dog przestrzega nas przed zalewem spoilerów i wycieków na temat tej gry. Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) za dwa tygodnie pojawi się w sprzedaży na PlayStation 4, ale na Twitterze przedstawiciel studia odpowiedzialnego za grę ostrzega:

''Uncharted 4 znajduje się zaledwie dwa tygodnie od premiery! Im bardziej się zbliżamy do debiutu, tym bardziej trudniej będzie kontrolować przecieki. Bądźcie czujni.''

Wiele obaw sprawiają pogłoski o tym, że ktoś już teraz, na kilkanaście dni przed premierą może pokusić się o ujawnienie większej ilości materiałów na jej temat. To strzał w stopę marketingu gry, zatem Naughty Dog przestrzega przed stosowanie takich praktyk i ma rację. Najlepiej jest wybrać się samemu do sklepu, zakupić grę i odkrywać ją samodzielnie.

Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) pojawi się na rynku 10 maja - ekskluzywnie na PlayStation 4.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/uncharted_4/news/uncharted_4_creative_director_warns_fans_to_stay_vigilant_leaks_will_get_harder_to_control.html

Tagi: