Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 26.04.2016 16:19
Uncharted 4: Kres Złodzieja wyciekło dwa tygodnie przed premierą
4047V

Uncharted 4: Kres Złodzieja wyciekło dwa tygodnie przed premierą

Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4), jeden z największych tegorocznych tytułów na wyłączność PlayStation 4, trafiło już do sprzedaży. Niestety tej mniej oficjalnej.

Niektóre sklepy po otrzymaniu kopii Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) złamały zakaz sprzedaży przed oficjalną premierą, która będzie miała miejsce 10 maja 2016 roku.

Pierwsze informacje o złamaniu zakazu pojawiły się dzisiaj w nocy za sprawą zaniepokojonych klientów sklepu Amazon. O wypływie gry przed premierą informuje także niemiecki serwis PCGames.de oraz ThisGenGaming.com, sugerując, że kopie gry zostały już rozesłane do klientów amerykańskiego i niemieckiego oddziału Amazonu. Pierwsze egzemplarze pojawiły się już na eBayu.

Dodatkowo serwis VideoGamer.com znalazł osobę o ksywce Shabz, która zakupiła kopię gry w angielskim sklepie CEX już wczoraj. Jak sama powiedziała:

Poszedłem wczoraj do CEX-u... chciałem sobie kupić obiektyw. No i kiedy podszedłem do lady, aby zakupić obiektyw, zobaczyłem za sprzedawcą Uncharted 4. Zapytałem, czy mogę kupić. Sprzedawca po prostu wziął kopię i mi ją podał. Zapłaciłem 55 funtów.

Shabz od wczoraj ograł dwa rozdziały. Jak ocenia produkcję?

Działa całkiem spoko. Trochę spadają czasami klatki na sekundę, ale dużego problemu nie ma. Konsola radzi sobie przy ciężkich strzelaninach.

Ze słów Shabza wynika, że tryb wieloosobowy na chwilę obecną jest wyłączony. Trofea także nie synchronizują się z serwerem Sony. Kody DLC również jeszcze nie działają. Mimo wszystko z racji tak dużego wycieku, namawiamy do uważania na spojlery z gry, od których zapewne na dniach zaroi się w Sieci.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/uncharted_4/news/uncharted_4_street_date_broken_in_the_uk.html

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Uncharted 4: Kres Złodzieja