Patryk Jankowski Patryk Jankowski 25.04.2016 15:15
Operacja Dust Line jako kolejne DLC do gry Rainbow Six: Siege
466V

Operacja Dust Line jako kolejne DLC do gry Rainbow Six: Siege

Wiemy już, kiedy na rynku pojawi się kolejny dodatek DLC do gry Rainbow Six: Siege (PS4). Tak zwana operacja Dust Line pojawi się na początku maja w dystrybucji cyfrowej.

Firma Ubisoft zaplanowała dla swojej gry Rainbow Six: Siege (PS4) aż roczne, popremierowe wsparcie dodatkami DLC. I dobrze, bo tytuł jest bardzo popularny i dodatkowa zawartość z pewnością się przyda. Operacja Dust Line zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca, o czym wspominają sami twórcy.

Nowa zawartość zostanie udostępniona już z dniem 9 maja na PlayStation 4. Jeżeli jesteście aktywnymi graczami warto zaznaczyć tę datę w kalendarzu, jeżeli nie, to zaopatrzyć się w grę, a wcześniej sprawdzić naszą recenzję.

W przypadku najnowszego rozszerzenia gracze otrzymają dostęp do nowych operatorów, tym razem do specjalistów z jednostek SEAL. Będą nimi posługujący się przylepnymi kamerami Valkyrie oraz posiadający broń i tarczę Blackbeard.

Więcej informacji na temat tego rozszerzenia mamy poznać już z dniem 7 maja, podczas ''Pro League'', czyli w momencie oficjalnych rozgrywek właśnie w najnowszą odsłonę Rainbow Six.

Źródło: http://www.vg247.com/2016/04/23/rainbow-six-sieges-next-content-drop-operation-dust-line-coming-in-may/

Tagi: dlc Dust Line rainbow six: siege Ubisoft wideo