Patryk Jankowski Patryk Jankowski 24.04.2016 11:04
DiRT Rally kontra Sebastien Loeb Rally Evo, które rajdy wypadają lepiej?
2150V

DiRT Rally kontra Sebastien Loeb Rally Evo, które rajdy wypadają lepiej?

W ostatnim okresie obrodziło nam w gry traktujące o rajdach wyścigowych. I dobrze, bo większość z nich to naprawdę przemyślane i ambitne projekty. Najbardziej popularnymi są DiRT Rally (PS4) oraz Sébastien Loeb Rally Evo (PS4). Czy można wskazać zwycięzcę?

Specjaliści od testowania gier wyścigowych z redakcji Team VVV zdecydowali się dokonać bardzo interesującego porównania. Mianowicie zestawili ze sobą, na tej samej trasie, gry Codemasters oraz Milestone. DiRT Rally (PS4) oraz Sébastien Loeb Rally Evo (PS4) na PlayStation 4.

Oba tytuły są bardzo dobrymi grami rajdowymi, aczkolwiek to produkcja Codemasters spodobała się graczom bardziej. Jej sukces w ramach Early Access ożywił samego producenta, a sprzedaż na konsolach stacjonarnych odnosi sukcesy. Rajdy od Milestone to nieco mniejsza produkcja, ale jak się okazuje, wcale nie gorsza i może być alternatywą dla wszystkich tych,którzy odbili się od DiRT Rally (PS4).

Poniżej filmik z interesującego porównania. Warto sprawdzić i zainteresować się obiema produkcjami - dostępne na PlayStation 4.

 

Źródło: YouTube.

Tagi: Codemasters dirt rally Milestone sebastien loeb rally evo wideo