Daniel Stroński Daniel Stroński 23.04.2016 10:29
Produkcja Borderlands 3 ruszy po ukończeniu Battleborn
622V

Produkcja Borderlands 3 ruszy po ukończeniu Battleborn

W ubiegłym roku dostaliśmy odświeżone części Borderów w Borderlands: The Handsome Collection (PS4) i fani odczytali ten powrót jako zapowiedź zbliżającego się sequela. Gearbox zapewnia, że taki się w końcu pojawi.

W przyszłym miesiącu dostaniemy Battleborn (PS4), czyli strzelankę MOBA od studia Gearbox Software. Deweloper zapowiedział, że po jej premierze zajmie się nową częścią Borderlands. Podczas panelu na imprezie PAX East głos w tej sprawie zabrał szef studia Randy Pitchford:

To żadna tajemnica. Oczywiście, że będzie nowa odsłona Borderlands. [...] Nie wiemy, czy oznaczymy ją jako trójkę. Możemy nazwać tę grę Borderlands 4.

Przypominamy, że Gearbox stworzyło dwie pierwsze części serii, a produkcją Borderlands: The Pre-Sequel (PS3) zajęło się 2K Australia. Powyższa wypowiedź Pitchforda oznacza więc, że nie chcą przemilczeć wydarzeń z TPS-a, który jest uważany za najsłabszą część, ale też fabularnie zostawia furtkę na... MMO. A przynajmniej tak zrozumiał zakończenie autor naszej recenzjiProdukcja nowych Borderów nie ruszy jednak zanim studio nie ukończy Battleborna i dodatków DLC.

 W dalszej części panelu deweloper mówił o licznych easter-eggach powiązanych w serią Borderlands w nadchodzącym Battleborn (PS4) i planowanej postaci syna Scootera - Scoopera.

 

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2016-04-22-gearbox-confirms-that-borderlands-3-will-be-its-next-game

Tagi: Borderlands 3 Gearbox Software playstsation 4 randy pitchford