Daniel Stroński Daniel Stroński 16.04.2016 12:21
Twórcy Castlevania: Lords of Shadow 2 zapowiadają sieciową grę w odcinkach
679V

Twórcy Castlevania: Lords of Shadow 2 zapowiadają sieciową grę w odcinkach

Podobał Wam się powrót do serii Castlevania wraz z cyklem Lords of Shadow? Jego twórcy przygotowują sieciową produkcję, która pozwoli zmierzyć się z innymi graczami... w odcinkach.

W gwiazdozbiorze Lira, oddalonym lata świetlne od Ziemi, leży Broken Planet, czyli planeta bogata w zasoby nadającego potężne moce Aleph. Dziś jest ona jest domem dla najgorszych z najgorszych całej galaktyki, którzy próbują zgarnąć jak najwięcej Aleph i przejąć władzę nad wszechświatem.

Ta otoczka fabularna Raiders of the Broken Planet (PS4) idzie w parze z nietypowym modelem wydawniczym - będzie to asymetryczna wieloosobowa produkcja sieciowa... w odcinkach. Gracze mają łączyć się w drużyny z innymi Raiderami i zdradzać siebie nawzajem, a wszystko to z dość pobieżnie opisaną rozgrywką - "strzelanie, walka wręcz i strategia".

Produkcją zajmuje się Mercury Steam, czyli studio odpowiedzialne za cykl Castlevania: Lords of Shadow, lecz tym razem deweloper sam zajmie się wydaniem swojej gry. Odcinki mają przedstawiać wciągającą linię fabularną i być udostępniane w atrakcyjnie niskich cenach. Start jeszcze w tym roku, a pecetowcy będą mogli niebawem wziąć udział w becie.

Źródło: https://www.mercurysteam.com/, http://gematsu.com/2016/04/mercurysteam-announces-raiders-broken-planet

Tagi: galeria mercury steam playstation 4 Raiders of the Broken Planet