Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 15.04.2016 21:34
Wyciekła mapa z kolejnej odsłony Red Dead?
1736V

Wyciekła mapa z kolejnej odsłony Red Dead?

Kilka dni temu na forum NeoGAF pojawił się użytkownik, twierdząc, że udało mu się zdobyć zdjęcie mapy z Red Dead Redemption 2. W takiej sytuacji raczej trudno uwierzyć, że coś takiego rzeczywiście miało miejsce, ale do Sieci zaczęły przenikać pierwsze doniesienia potwierdzające jej autentyczność...

Kilka dni temu na forum NeoGAF pojawił się temat ze zdjęciem mapy z Red Dead Redemption 2. Po krótkiej kłótni z moderatorami, informacja została usunięta. Biorąc pod uwagę, że wiarygodność w takiej sytuacji nie jest zbyt wysoka, niewiele serwisów zainteresowało się publikacją.

Sytuacja zmieniła się jednak, kiedy serwis Tech Radar, wykorzystując swoje własne źródła, niezależnie potwierdził, że zdjęcie rzeczywiście przedstawia mapę Red Dead Redemption 2. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że akcja w grze miałaby dziać się przed wydarzeniami, jakie poznaliśmy w Red Dead Redemption.

Jeśli przyjrzymy się samej mapie, dostrzeżemy miasta, znaki z misjami, obozy i kryjówki bandytów. Interesująco brzmi również lokacja o nazwie "New Bordeaux". O "New Bordeaux" mogliśmy usłyszeć, jeśli interesowaliśmy się Mafią III, bo tak właśnie został określony w produkcji Nowy Orlean. Przypominamy także, że twórcy Mafii III należą do grupy Take-Two, do której należy również Rockstar. Mapa sugeruje również, że jeśli jest prawdziwa, to możemy spodziewać się bagien. Użytkownik, który wrzucił mapę, poinformował także, że Red Dead Redemption 2 zostanie zapowiedziane w okolicach E3.

Ile w tym prawdy? Przekonamy się za kilka miesięcy.

Kliknij, aby powiększyć.

Źródło: http://www.techradar.com/news/gaming/this-is-the-map-you-ll-be-playing-in-red-dead-redemption-2-1319101

Tagi: playstation 4 Red Dead Redemption 2 rockstar games