Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 15.04.2016 08:00
Zostań królem driftu w Absolute Drift: Zen Edition
625V

Zostań królem driftu w Absolute Drift: Zen Edition

Minimalistyczna oprawa graficzna, zręcznościowy model jazdy i powtarzanie każdego toru i wyzwania kilkanaście lub kilkadziesiąt razy to główne aspekty Absolute Drift: Zen Edition (PS4). Jeżeli jesteś typem gracza, który uwielbia bić własne rekordy i oglądać swój nick na szczycie tabel wyników, to jest to gra dla Ciebie.

Deweloperzy podczas tworzenia Absolute Drift: Zen Edition (PS4) skupili się na dwóch rzeczach. Po pierwsze, postarali się by ich produkcja nie tylko dawała frajdę, ale także stawiała przed graczem wyzwanie. Co więcej, stworzyli narzędzia, które pozwolą szlifować nasze umiejętności.

W grze znajdziemy zestaw wyzwań, które pokierują nas i nauczą podstaw. Każde z nich posiada własną tablicę wyników, na której będziemy mogli porównać nasz rezultat z naszymi znajomymi oraz najlepszymi drifterami na świecie. Podczas przejazdu możemy włączyć "ducha" jednej z osób na szczycie tabeli by dokładnie przyjrzeć się w jaki sposób wykręciła ona taki czas. W Absolute Drift: Zen Edition (PS4) pojawi się też opcja zapisywania powtórek, dzięki czemu będziemy mogli przeanalizować wszystkie nasze błędy.

Nie znamy dokładnej daty premiery Absolute Drift: Zen Edition (PS4), jednak twórcy zapowiadają, że pojawi się ona tegorocznego lata. 

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/04/14/absolute-drift-zen-edition-slides-onto-ps4-this-summer/

Tagi: Absolute Drift: Zen Edition playstation 4 wideo