Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 13.04.2016 20:54
Klasy postaci opisane na nowym zwiastunie Alienation
528V

Klasy postaci opisane na nowym zwiastunie Alienation

Ostatnia nadzieja ludzkości, czyli żołnierze UNX zostali podzieleni na trzy różne klasy. Każda charakteryzuje się innym stylem gry, uzbrojeniem, umiejętnościami i zdolnościami pasywnymi. Zerknijcie w kogo wcielimy się w Alienation (PS4)

W każdej tak brutalnej i nastawionej na kooperację grze jak Alienation (PS4) potrzebny jest członek drużyny mogący leczyć sojuszników. Tutaj zadanie to przejmie bio-specjalistka. Oprócz tego będzie ona przydatna w ranieniu wrogów za pomocą trujących chemikaliów. 

Każdy z pewnością domyśla się czym zajmie się tank, jednak w Alienation (PS4) oprócz przyjmowania na siebie obrażeń, osoba grająca tą klasą będzie miała do dyspozycji cały arsenał umiejętności pozwalających na przeszkadzanie i ranienie wrogów na dużym obszarze.

Jeśli lubicie zręcznych i szybkich bohaterów, to z pewnością do gustu przypadnie Wam sabotażysta. Potrafi stać się niewidzialny, a do walki używa miecza plazmowego. W razie dużych tarapatów może on wezwać potężne bombardowanie, które w mgnieniu oka rozprawi się z grupą przeciwników. 

Premiera Alienation (PS4) zapowiedziana została na 26 kwietnia tego roku. Poniżej znajdziecie zwiastun, który opisze każdą z wymienionych przeze mnie klas z jeszcze większą ilością detali. 

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/04/13/meet-alienations-three-unique-character-classes-in-brand-new-trailer/

Tagi: alienation housemarque playstation 4