Patryk Jankowski Patryk Jankowski 13.04.2016 16:00
Samochód Noctisa z gry Final Fantasy XV będzie potrafił latać
684V

Samochód Noctisa z gry Final Fantasy XV będzie potrafił latać

Ostatni zwiastun gry Final Fantasy XV (PS4) ujawnił, że pojazd Noctisa i jego przyjaciół będzie mógł się unosić i latać na dalsze odległości. To prawda, o czym informuje Square Enix, ale dostęp do tej możliwości otrzymamy dopiero z czasem.

Square Enix właśnie potwierdziło, że transformujący się pojazd Noctisa z gry Final Fantasy XV (PS4) pod koniec ostatniego zwiastuna będzie mógł latać na dłuższe odległości.

Informacje napływają do nas z redakcji Game Informera, która przeprowadziła krótki wywiad z twórcami tej wielkiej produkcji. Hajime Tabata, główny producent gry, zdecydował się ujawnić to już teraz podkreślając jednocześnie, że dostęp do tej funkcjonalności otrzymamy dopiero później, kiedy poznamy trochę świata piętnastej odsłony serii i nabierzemy doświadczenia.

Regalia, bo tak nazywa się ten pojazd, będzie mógł latać na długie odległości i lądować na trasach, ale twórca zaznacza, że Square Enix absolutnie nie ma zamiaru wprowadzać w związku z tym również latających przeciwników. Wychodzi więc na to, że drogą powietrzną będzie bezpieczniej i szybciej, ale dopiero pod koniec Final Fantasy XV (PS4).

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/04/12/final-fantasy-15-car-set-to-be-fully-controllable/

Tagi: Final Fantasy XV hajime tabata playstation 4 Square Enix