Patryk Jankowski Patryk Jankowski 13.04.2016 15:40
Wystartowała zbiórka na Fear Effect Sedna, kolejną część kultowej serii Square Enix
323V

Wystartowała zbiórka na Fear Effect Sedna, kolejną część kultowej serii Square Enix

Zgodnie z tym, o czym dowiedzieliśmy się już w ubiegłym tygodniu, rusza zbiórka społecznościowa na ufundowanie produkcji gry Fear Effect Sedna w ramach specjalnego programu wspierania małych twórców od Square Enix.

To już oficjalne, kolejna część marki Fear Effect (PS One) może pojawić się w sprzedaży, jeżeli tylko twórcom uda się zebrać odpowiednią kwotę na Kickstarterze.

Fear Effect Sedna od studia Sushee powstaje jako turowa strategia pod szyldem programu wspierania małych twórców wydawnictwa Square Enix. Studio jako cel zbiórki ustanowiło sobie skromną kwotę 100 tysięcy euro. Już teraz uzbierało się producentom uzbierać 25 tysięcy dolarów, a jeszcze cały miesiąc przed nimi, więc możemy być spokojni o ufundowanie tego projektu.

Premiera gry na komputerach osobistych została wstępnie zapowiedziana na maj przyszłego roku, ale oczywiście do tego czasu platformy docelowe mogą ulec zmianie. W planach jest edycja na PlayStation 4, jako jeden z celów dodatkowych, a więc użytkownicy konsoli Sony prawdopodobnie zagrają w ten tytuł.

Poniżej możecie zobaczyć trailer gry, jaki zamieszczono na oficjalnej stronie.

 

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/sushee/fear-effect-sedna

Tagi: fear effect sedna Square Enix sushee trailer