Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 12.04.2016 10:13
Dzisiejsza aktualizacja SMITE wprowadzi nową postać
522V

Dzisiejsza aktualizacja SMITE wprowadzi nową postać

Dzisiaj obietnice twórców się spełnią i każdy, kto pobierze najnowszą łatkę do SMITE: Battleground of the Gods (PS4) będzie mógł zwiększyć płynność do 60 klatek na sekundę, a co więcej, do potyczki bogów dołączy nowa postać.

Jeżeli gracie w produkcje gatunkowo zbliżone do tego, czym jest SMITE: Battleground of the Gods (PS4), to z pewnością zdajecie sobie sprawę jak ważne są czas reakcji i idealna płynność rozgrywki. Twórcy tej produkcji wiedzą o tym doskonale, dlatego w dzisiejszej aktualizacji otrzymujemy opcję włączenia 60 klatek na sekundę. Zmiana ta nie zostanie zrobiona automatycznie, dlatego musimy poszukać jej w naszych opcjach w menu. 

Czas przywdziać cieplejsze ubrania, bo do gry wchodzi Skadi, Bogini Zimy. Przy swoim boku posiada ona wilka, Kaldra, który może atakować jako Bestia, lub leczyć jako Żywiołak. Sama Skadi jest wyposażona w ciężką, wytrzymałą zbroję i śmiercionośną lodową włócznię, którą może miotać z potężną siłą. Jak można się domyśleć, jej umiejętności wykorzystują moc zimna, więc bez problemu może ona zamrozić wszystko w swoim pobliżu, lub otoczyć się burzą śnieżną. 

Jak w każdej aktualizacji, tak i w tej twórcy naprawili masę pomniejszych błędów, a także poprawili nieco balans postaci i ich umiejętności. Działanie niektórych przedmiotów również zostało nieco zmienione. Powiększona została pula skórek, a na PlayStation 4 pojawiły się nowe trofea. Więcej o aktualizacji znajdziecie na materiale wideo w tym artykule

 

Źródło: http://cogconnected.com/2016/04/new-smite-patch-for-consoles-brings-new-character-60-fps-option/

Tagi: aktualizacja playstation 4 SMITE: Battleground of the Gods wideo