Daniel Stroński Daniel Stroński 11.04.2016 14:19
Jak nowy Sherlock Holmes wypada na tle poprzedniczki? - dłuższa rozgrywka z The Devil's Daughter
459V

Jak nowy Sherlock Holmes wypada na tle poprzedniczki? - dłuższa rozgrywka z The Devil's Daughter

Wczoraj do Sieci trafiły pierwsze materiały z rozgrywki Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (PS4), a teraz mamy ich dwukrotnie dłuższą wersję i przyglądamy się zmianom w stosunku do poprzedniczki.

Wczorajsze siedem minut rozgrywki pocięto w taki sposób, by pokazać jak najwięcej w stosunkowo niedługim czasie. Poniżej znajdziecie dłuższą wersję, gdzie na spokojnie pokazano nowe zmagania Holmesa.

 Przypominamy, że Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (PS4) otrzymało w naszej recenzji solidne 8,5/10, a wśród minusów wymieniłem słabą animację twarzy, nijakie zakończenie fabularne i brak polonizacji.

Niestety nie zapowiada się, by naprawiono te rzeczy - mimika wciąż wywołuje niesmak, w kwestii historii dostaniemy pewnie po raz kolejny niezbyt powiązane ze sobą sprawy, a o polonizacji nie ma co marzyć, gdyż poprzedniczka nie była zbytnio popularna w naszym kraju (może dlatego, że nie była po polsku...).

Co więcej, twórcy planują podejść do detektywa na świeżo, zmieniając świetnego Kerry'ego Shale'a podkładającego głos głównemu bohaterowi w Zbrodni i Karze. Nie wygląda to zbyt dobrze... Przynajmniej Watson zyskał lepszy, bardziej charakterystyczny wygląd - tj. jeśli nie przeszkadza Wam Jude Law z hipsterskim zarostem.

Premiera Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (PS4) zaplanowana została na przyszły miesiąc, 27 maja.

Źródło: AllGamesDelta

Tagi: galeria playstastion 4 Sherlock Holmes: The Devil's Daughter wideo