Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 06.04.2016 21:42
Clique, czyli zagraj w grę grając w grę
418V

Clique, czyli zagraj w grę grając w grę

Jesteście ciekawi dlaczego powinniśmy zainteresować się Clique? Jaki aspekt tej gry wyróżnia ją na tle innych kickstarterowych projektów? Zerknijcie do artykułu.

Twórcy reklamują Clique jako produkcję, która dostarcza unikalnych doświadczeń emocjonalnych, poprzez podwójne prowadzenie narracji. W jednym momencie kierujemy dziewczyną, a w drugim jej avatarem w grze. Dzięki temu mamy lepiej poznać i zrozumieć kulturę Afroamerykanów. 

Główną mechaniką gry jest zdobywanie zaufania postaci niezależnych, do czego będziemy dążyć poprzez wykonywanie różnorodnych misji i wyzwań. Bitwy będą turowe i prowadzone w stylu RPG, więc możemy spodziewać się wielu wyjątkowych umiejętności wpływających na walkę. 

W Clique natrafimy również na całą masę zagadek i tajemnic i łamigłówek, a także na pojedynki z bossami, z których każdy będzie reprezentował jakąś silną emocję. 

Jeżeli chcecie dorzucić swoją cegiełkę do zbiórki, to możecie to zrobić pod tym adresem. Twórcy nie ujawnili jeszcze wszystkich platform, na których pojawi się ich gra, ponieważ zależy to od ilości zebranych pieniędzy, jednak wersja na PlayStation 4 jest prawie pewna. 

Tagi: clique kickstarter playstation 4