Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 06.04.2016 18:19
Limitowana edycja premierowa Assetto Corsa trafi na polski rynek
576V

Limitowana edycja premierowa Assetto Corsa trafi na polski rynek

Wygląda na to, że Techland się postarał i ściągnął do Polski limitowaną edycją premierową Assetto Corsa (PS4). Co w niej znajdziemy i w jakiej cenie? Zobaczmy.

Limitowana edycja premierowa Assetto Corsa pojawi się na polskim rynku już 3 czerwca na platformę PlayStation 4 w cenie 219,90 zł.

Limitowana edycja premierowa Assetto Corsa (PS4) w Polsce, to premierowy nakład, który otrzymuje darmowy bonus nazwany - "Prestige Pack". Pod tajemniczą nazwą kryje się 9 samochodów. Szczegóły przedstawia poniższa infografika. Limitowana Edycja Premierowa będzie dostępna dokładnie w tej samej cenie, co wydanie standardowe (219,90 zł). Ilość gier jest ograniczona, tylko do wyczerpania zapasów.

Assetto Corsa to niezwykle realistyczny symulator włoskiego studia Kunos Simulazioni. Bardzo ambitnych deweloperów specjalizujących się w tworzeniu symulatorów i oprogramowania treningowego dla profesjonalnych teamów, zawodników sportów motoryzacyjnych oraz najlepszych marek samochodowych, jak np. Ferrari.


Kunos Simulazioni przy Assetto Corsa za nadrzędny cel postawiło sobie stworzenie maksymalnie realistycznego symulatora wyścigów samochodowych na precyzyjnie odwzorowanych najsłynniejszych torach wyścigowych świata. W grze dostępnych jest ok. 100 licencjonowanych modeli samochodów różnych klas, od egzemplarzy koncepcyjnych po legendy serii GT czy Formuły 1. Do odwzorowania aut oraz tras wykorzystano technologię laserowego skanowania, co zapewniło Assetto Corsa niezrównany poziom realizmu i perfekcyjnej dokładności. Producenci poszczególnych samochodów certyfikowali także wszelkie parametry techniczne, fizykę jazdy oraz oczywiście sam wygląd aut.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: