Daniel Stroński Daniel Stroński 04.04.2016 13:09
Posiadacze PlayStation dostają egzotyczną snajperkę w Destiny na wyłączność
636V

Posiadacze PlayStation dostają egzotyczną snajperkę w Destiny na wyłączność

Zbliża się duża kwietniowa aktualizacja Destiny (PS4), a jej częścią ma być zupełnie nowi karabin snajperski, z którego skorzystają jedynie posiadacze wersji na konsole Sony. Przed Wami potężny Zen Meteor.

Na oficjalnym Twitterze PlayStation pochwalono się ostatnio nową bronią, jaka będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy konsol Sony:

Data dodania wpisu? 1 kwietnia. Ale to nie żart, co wyjaśniono niedługo później:

Zen Meteor wygląda jakby korzystał z małych kul ognia jako nabojów, a będzie on dostępny wraz z najbliższą aktualizacją, która zaplanowana została na 12 kwietnia. Oczywiście wyłączność na tę broń jest czasowa i ostatecznie reszta graczy również będzie mogła ją zdobyć.

Przypominamy, że nadchodząca aktualizacja doda wiele nowych rzeczy, jak misję Strike, sprzęt w stylu armii Taken czy zwiększenie maksymalnego poziomu Light. Więcej szczegółów we wcześniejszym newsie, chociaż wciąż nie ujawniono wszystkiego.

Na koniec ciekawostka - na 12 kwietnia zaplanowano również nowy tryb Najazdów (Incursion) w Tom Clancy's The Division (PS4) oraz europejską premierę Dark Souls III (PS4). I jak to wszystko pogodzić?

Źródło: Twitter (@PlayStation)

Tagi: Bungie destiny playstation 3 playstation 4