SKLEP
Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 07.03.2016 19:37
Zobacz jak wygląda walka w Golem na PlayStation VR
875V

Zobacz jak wygląda walka w Golem na PlayStation VR

Produkcje tworzone z myślą o wirtualnej rzeczywistości to nie tylko małe gierki "na szynach" czy symulatory prowadzenia różnorakich pojazdów. Udowadnia to Golem (PS4), co możemy zobaczyć na najnowszym materiale wideo.

Mówiono, że PlayStation Move to porzucona przez Sony zabawka, która obecnie nie nadaje się do niczego. Być może takie tytuły jak Golem (PS4), które wykorzystują to akcesorium do sterowania bohaterem tchną nowe życie w ten sprzęt. 

Na poniższym materiale zobaczycie, jak wygląda potyczka z ogromnym, kamiennym golemem. Jest to walka na miecze, polegająca raczej na blokowaniu nadchodzących ataków niż unikaniu ich. W tle usłyszymy redaktora IGN rozmawiającego o grze z jednym z deweloperów, więc nie powinniście się czuć znudzeni, pomimo, że starcie jest raczej statyczne. Zapewne wywołuje ono ogromne emocje dla osoby będącej w środku tego wirtualnego świata, jednak stojący z boku obserwator może mieć różne odczucia.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2016/03/07/sword-fight-with-a-20-foot-tall-rock-monster-in-ex-halo-devs-golem-ign-first?watch

Tagi: golem ign playstation move playstation vr wideo