Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.03.2016 09:55
Pierwsze spojrzenie na grę Golem zapowiedzianą na PlayStation VR
626V

Pierwsze spojrzenie na grę Golem zapowiedzianą na PlayStation VR

Kolejny z ciekawych projektów na PlayStation VR został ujawniony szerszej publice. Golem (PS4) to na chwilę obecną niedokończony projekt, ale zapowiada się nieźle i dłubią nad nim byli pracownicy Bungie oraz SuckerPunch.

W Sieci pojawiły się nowe informacje oraz filmiki przedstawiające interaktywną grę Golem (PS4) przygotowywaną z myślą o PlayStation VR. Ekipa IGNu mogła przetestować wersję demonstracyjną na podstawie dwóch krótkich etapów i swoje materiały promocyjne opublikowali na YouTube.

Golem (PS4) to gra wykorzystująca, w roli kontrolerów, PlayStation Move oraz DualShock 4 we współpracy z goglami PlayStation VR. W tej grze wcielamy się w chorą dziewczynkę, która za pomocą specjalnych zdolności może kontrolować kamienne istoty, czyli tytułowe golemy. Dziecko marzy o znalezieniu sposobu na wstanie z łóżka i wyprawę do wspaniałej krainy fantasy.

Tytuł jest przygotowywany do premiery pod koniec tego roku, a nad jego produkcją czuwają byli współpracownicy SuckerPunch oraz firmy Bungie, którzy teraz zrzeszeni są pod szyldem Highwire Games. Poniżej możecie rzucić na trzy interaktywne filmiki przedstawiające grę Golem (PS4) w akcji.

 

 

 

Źródło: http://gematsu.com/2016/03/first-look-golem-playstation-vr

Tagi: golem Highwire Studios playstation 4 wideo