Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 26.02.2016 13:54
Garść informacji o Call of Cthulhu
717V

Garść informacji o Call of Cthulhu

Papierowy RPG Call of Cthulhu zainspirował już kilka gier wideo, jednak te zostały wykonane bez należytej staranności przez co szybko o nich zapomnielismy. Call of Cthulhu (PS4) jednakże zapowiada się na dobrą produkcję tworzoną przez doświadczonego dewelopera. Może być ciekawie.

Call of Cthulhu (PS4) to gra detektywistyczna gra RPG z elemetami horroru i mechaniki skradania. Podczas próby poznania prawdy odnośnie zabójstwa arysty i jego rodziny, główny bohater pozna o wiele straszniejszą tajemnicę. Wielki Śniący, Cthulhu przygotowuje się do zbudzenia. 

Całość będzie działać na silniku Unreal Engine 4, co ma zaowocować piękną grafiką i bardzo wciągającym przedstawieniem świata. Zerkając na pierwsze zrzuty ekranu można zobaczyć podobieństwo do Bloodborne (PS4), które swoim stylem artystycznym i projektami niektórych przeciwników garściami czerpało z mitologi Cthulhu. 

Wydawca powołał do życia oficjalną stronę gry, jednak póki co nie zawiera ona wiele oprócz kilku grafik. Nie znamy jeszcze nawet przybliżonej daty premiery, jednak gdy tylko coś się zmieni, od razu damy Wam znać. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/call_of_cthulhu/news/call_of_cthulhu_video_game_gets_first_info_and_images.html

Tagi: call of cthulhu cyanide studio Focus Home Interactive playstation 4