Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 26.02.2016 13:30
Poznaj pierwszą postać wspierającą w Paragon - Muriel
686V

Poznaj pierwszą postać wspierającą w Paragon - Muriel

Chociaż do premiery Paragon (PS4) jeszcze sporo czasu, to twórcy wciąż zasypują nas kolejnymi filmami opisującymi postacie z ich gry. Dziś dowiedzieliśmy się paru szczegółów o Muriel, potężnej czarodziejce. 

Gry MOBA mają to do siebie, że każdy z bohaterów ma określone zadanie w drużynie. Najlepszy zespół potrzebuje kogoś kto będzie zadawał obrażenia, kogoś kto przyjmie na siebie część ataków przeciwników, ale także, o czym wielu zapomina, postać wspierającą. W Paragon (PS4) pomocą innym zajmie się Muriel, której większość umiejętności polega na osłanianiu sprzymierzeńców różnymi tarczami. 

Jej umiejętność ultimate jest bardzo ciekawa, pozwala czarodziejce prawie natychmiastowo przenieść się do wybranej, sojuszniczej jednostki na mapie, osłonić ją tarczą i odepchnąć od niej wszystkich przeciwników. Z pewnością będzie to niezłe zaskoczenie dla wrogów i idealna mechanika do ratowania zagrożonych członków drużyny. 

Wierzycie w powodzenie Paragon (PS4)? Macie ochotę na więcej takich artykułów opisujących kolejne postacie, czy raczej uważacie to za zbędne? 

 

Tagi: epic games moba Paragon playstation 4