Patryk Jankowski Patryk Jankowski 26.02.2016 09:17
Lubicie sporty motorowe, a tym bardziej motocross? Rozgrywka z MXGP 2 powinna Wam się spodobać
402V

Lubicie sporty motorowe, a tym bardziej motocross? Rozgrywka z MXGP 2 powinna Wam się spodobać

Pod koniec przyszłego miesiąca na rynku debiutuje gra MXGP2 - The Official Motocross Videogame (PS4), czyli kontynuacja gry MXGP mającej oficjalną licencję Motocrossowych Mistrzostw Świata. Trzeba przyznać, że choć temat niszowy w dzisiejszych czasach, to rozgrywka daje radę.

W Sieci pojawił się najnowszy fragment rozgrywki z MXGP2 - The Official Motocross Videogame (PS4) na jej oficjalnym kanale w ramach serwisu YouTube. Twórcy zaprezentowali wyścig na zamkniętym stadionie wypełnionym po brzegi fanami tego sportu. 

Szczerze? W dzisiejszych czasach Milestone i ich gry wyścigowe traktujące o motocyklach to nisza, która z roku na rok coraz lepiej radzi sobie na rynku. Tytuł pojawi się na rynku z dniem 31 marca i jest przygotowany z myślą o PlayStation 4 oraz Xbox One, co widać w porównaniu z poprzednią wersją. Teraz otrzymamy uaktualnione składy zespołów, nowe motocykle, kilka dodatkowych tras i usprawniony gameplay.

Poniżej możecie zobaczyć przejazd Hondą CRF 450 RW po trasie Diamond Stadium. Więcej materiałów na jego temat powinniśmy otrzymać już wkrótce.

 

Źródło: YouTube.

Tagi: milestone MXGP 2: The Official Motocross Videogame playstation 4 wideo