Patryk Jankowski Patryk Jankowski 26.02.2016 09:02
Necropolis, gra twórców Shadowrun Returns, pojawi się na PlayStation 4
392V

Necropolis, gra twórców Shadowrun Returns, pojawi się na PlayStation 4

Wydawnictwo Bandai Namco wprowadzi na konsole stacjonarne kolejną, mniejszą produkcję od twórców Shadowrun Returns. Mowa tutaj o Necropolis (PS4), za które odpowiada studio Harebrained Schemes - premiera latem.

Twórcy gry Necropolis (PS4) wraz z ogłoszeniem przesunięcia daty premiery na blaszakach poinformowali, że w przygotowaniu są odpowiednio edycje na PlayStation 4 oraz Xbox One. Premiera tej oryginalnej produkcji już w sezonie letnim na konsolach stacjonarnych.

Produkcja to zręcznościowa gra akcji, która jednocześnie czerpie rozwiązania oraz inspiracje z tak zwanego gatunku roguelike. Przedstawiciele studia odpowiedzialnego za grę nie ukrywają, że w przygotowaniach tego tytułu inspirowali się marką Dark Souls (PS3) i zainteresowani gracze powinni liczyć się z częstymi porażkami w Necropolis (PS4).

Co ciekawe, wersja na komputery osobiste ma zaoferować kooperację dla czterech graczy, nie wiadomo jeszcze, jak zostanie to rozwiązane na konsolach. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy zwiastun gry i sami zdecydować, czy warto czekać na ten tytuł.

 

Źródło: http://venturebeat.com/2016/02/25/bandai-namco-brings-permadeath-dungeon-crawler-necropolis-to-consoles/

Tagi: Bandai Namco Harebrained Schemes necropolis playstation 4 premiera gry wideo