Patryk Jankowski Patryk Jankowski 25.02.2016 11:39
Ferrari FXXK z gry Assetto Corsa zaprezentowane na torze Spa
663V

Ferrari FXXK z gry Assetto Corsa zaprezentowane na torze Spa

W Sieci pojawił się najnowszy filmik dotyczący świetnie zapowiadającej się symulacji wyścigowej Assetto Corsa (PS4), która trafi na konsolę PlayStation 4 z dniem 3 czerwca tego roku. Warto czekać, szczególnie po zobaczeniu Ferrari w akcji.

Wczoraj dowiedzieliście się, że gra Assetto Corsa (PS4) zostanie wydana w późniejszym terminie, niż pierwotnie zakładano. Tytuł na konsoli PlayStation 4 dostępny będzie od 3 czerwca tego roku, ale twórcy będą mieli czas na jego dopracowanie.

Mimo to, że debiut został opóźniony niektórzy otrzymali dostęp do edycji testowej i przygotowali dla fanów symulacyjnych gier wyścigowych świetny materiał z udziałem Ferrari FXXK, którym redaktor Team VVV śmiga po torze Spa. Filmik trwa tylko kilka minut, ale możecie zobaczyć, jak świetny klimat wydobywa się z tej gry również dzięki podpięciu markowej kierownicy do PlayStation 4.

Pod nieobecność Gran Turismo 7 to właśnie Assetto Corsa (PS4) rośnie na jedną z najlepiej prezentujących się gier wyścigowych na konsoli Sony. Warto się zainteresować i oby do czerwca.

 

 

Źródło: YouTube.

Tagi: Assetto Corsa Kunos Simulazioni playstation 4 wideo