Patryk Jankowski Patryk Jankowski 25.02.2016 11:04
Najmocniejsza ekipa CI Games pracuje nad Sniper: Ghost Warrior 3 i przygotowuje dodatki
606V

Najmocniejsza ekipa CI Games pracuje nad Sniper: Ghost Warrior 3 i przygotowuje dodatki

Marek Tymiński, prezes zarządu CI Games S.A wypowiedział się ostatnio na łamach portalu inwestorzy.tv na temat przyszłych planów firmy związanych z grą Sniper: Ghost Warrior 3 (PS4).

W najnowszym wywiadzie dotyczącym gry Sniper: Ghost Warrior 3 (PS4) prezes zarządu CI Games S.A, Marek Tymiński, opowiada o przebiegu prac nad ich największą produkcją od lat.

Jak się okazuje, aktualnie gra jest na bardzo zaawansowanym etapie prac, a większość elementów przygotowywanych z podmiotami zewnętrznymi została już zakończona. Co ciekawe, wirtualny świat gry, który ma być największy w historii serii, jest już skończony i trwają tylko jego testy oraz eliminowanie błędów.

Aktualnie CI Games koncentruje się nad tym, aby przygotowywać kolejne, dodatkowe misje do Sniper: Ghost Warrior 3 (PS4) oraz projektowaniem dodatków DLC. Dziś jest jednak zbyt wcześnie, aby można było podzielić się większą ilością informacji o rozszerzeniach. Prezes CI Games przedstawił całkiem ambitną wizję całego projektu i ujawnił, że dotychczas projekt pochłonął 20 milionów złotych.

Gra ma pojawić się na PlayStation 4 w tym roku i wszystko wskazuje na to, że będzie to największy projekt tego typu w historii studia CI Games.

 

Źródło: http://inwestorzy.tv/videogallery/ci-games-s-a-marek-tyminski-prezes-zarzadu-86-ze-spolek/

Tagi: ci games Marek Tymiński playstation 4 Sniper: Ghost Warrior 3 wideo