Patryk Jankowski Patryk Jankowski 25.02.2016 09:11
Half-Life 3 oraz Left 4 Dead 3 odnalezione w plikach oprogramowania powiązanego z HTC Vive
809V

Half-Life 3 oraz Left 4 Dead 3 odnalezione w plikach oprogramowania powiązanego z HTC Vive

Aplikacja wykorzystywana do testowania sprzętu komputerowego pod kątem wydajności i zgodności wymagań z HTC Vive jest kolejnym źródłem informacji oraz doniesień na temat gry Half-Life 3, ale nie tylko.

Wcale nie trzeba było długo czekać, aż wścibscy użytkownicy aplikacji SteamVR Performance Test postanowią dogłębnie zbadać to oprogramowanie pod kątem ukrytych informacji dotyczących nowych gier Valve. Nie trudno było się domyśleć, czego dotyczyły poszukiwania, mianowicie śladów wielce oczekiwanej gry Half-Life 3.

W aplikacji testującej nasze komputery pod względem wymagań sprzętowych gogli wirtualnej rzeczywistości HTC Vive można było dokopać się do ciekawych linii kodu. Gracze odnaleźli pliki odwołujące się do nazw Half-Life 3 oraz, co ciekawe, Left 4 Dead 3.

Szczegóły dotyczące tego odkrycia możecie znaleźć w poniższym materiale wideo przygotowanym przez redakcję Valve News Network.

Najważniejszym pytaniem teraz jest to, czy Valve rzeczywiście opracowuje wspomniane gry z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości i czy gracze, jeżeli to okaże się prawdą, czekają na tego rodzaju zapowiedzi?

 

Źródło: http://www.vg247.com/2016/02/24/half-life-3-and-left-4-dead-3-references-found-in-vive-benchmark-tool/

Tagi: half-life 3 htc vive Left 4 Dead 3 Steam VR Performance Valve