Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 24.02.2016 19:29
Jay i Cichy Bob dostaną własną grę wideo
493V

Jay i Cichy Bob dostaną własną grę wideo

Oglądaliście kiedyś "Jay i Cichy Bob kontratakują" Kevina Smitha? Wygląda na to, że ta amerykańska komedia dostanie własną grę wideo.

Jedna z najsławniejszych produkcji Kevina Smitha, Jay i Cichy Bob, otrzymają swoją własną grę. A raczej mają szansę ją otrzymać, jeśli deweloper Interabang zgromadzi 400 tysięcy dolarów na platformie Fig, aby sfinansować produkcję zatytułowaną "Jay and Silent Bob: Chronic Blunt Punch".

Gra jest przewidziana na PlayStation 4 i w założeniu jest kooperacyjnym beat 'em upem 2,5D w stylu "Castle Crashers". Gracze będą mogli kopać, uderzać i rzucać obelgami we wrogów. Premiera została zaplanowana na 2018 rok.

Dla osób niekojarzących filmu, podając za Wikipedią:

Jay i Cichy Bob kontratakują - amerykański film komediowy z 2001 roku. Pierwszy film Kevina Smitha w całości poświęcony Jayowi i Cichemu Bobowi, którzy wcześniej pojawiali się w epizodycznych rolach w pozostałych filmach reżysera. Parodia popularnych hollywoodzkich projektów, m.in. Gwiezdnych wojen czy Krzyku. Film opowiada o dwójce przyjaciół, którzy dowiadują się, że potężna amerykańska wytwórnia filmowa chce zekranizować komiks, którego są bohaterami.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2016-02-23-jay-and-silent-bob-chronic-blunt-punch-launches-fig-campaign

Tagi: Interabang Entertainment Jay and Silent Bob: Chronic Blunt Punch playstation 4 wideo