Patryk Jankowski Patryk Jankowski 24.02.2016 11:05
Soundtrack do Cyberpunk 2077 przygotuje artysta pracujący przy grze Wiedźmin 3: Dziki Gon
652V

Soundtrack do Cyberpunk 2077 przygotuje artysta pracujący przy grze Wiedźmin 3: Dziki Gon

Marcin Przybyłowicz przygotuje ścieżkę dźwiękową do gry Cyberpunk 2077 (PS4) dla studia CD Projekt RED. W przeszłości muzyk pracował przede wszystkim nad grą Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4).

CD Projekt RED będzie współpracowało z Marcinem Przybyłowiczem przy pracach nad grą Cyberpunk 2077 (PS4). Artysta przygotuje oprawę muzyczną do najnowszej gry rodzimego studia.

Ostatnim razem Przybyłowicz pracował nad ścieżką dźwiękową do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4), a teraz zajmie się produkcją muzyki na rzecz najnowszej produkcji studia CD Projekt RED.

Na temat tej gry nadal wiemy stosunkowo niewiele, ale faktycznie, Marcin Przybyłowicz zna się na swojej pracy i na rzecz przygód Geralta rzeczywiście przygotował całkiem solidny soundtrack, więc można zakładać, że również przy pracach nad Cyberpunk 2077 (PS4) powinien spisać się znakomicie i, jak sam przyznaje w rozmowie z GamePressure, już rozpoczął pracę nad muzyką do tej gry:

''Moim przełożeniu niejako zmusili mnie, abym zajął się produkcją muzyki do tej gry, choć ja osobiście ostatni okres spędziłem głównie na przygotowywaniach oprawy muzycznej do najnowszych przygód Geralta. Pierwsze kroki w przygotowaniach Cyberpunk 2077 zostały już poczynione.''

Tytuł ma pojawić się najpewniej w roku 2017, a więc jeszcze długo nie usłyszymy, ani nie zobaczymy nic nowego na temat tej gry. Dobrze wiedzieć, że za oprawą muzyczną stoi osoba sprawdzona i kompetentna.

 

Źródło: http://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-soundtrack-will-be-composed-by-witcher-3-composer

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 Marcin Przybyłowicz playstation 4