Daniel Stroński Daniel Stroński 23.02.2016 18:09
Poznaliśmy dodatkowe trofea z pierwszego DLC do gry Fallout 4
673V

Poznaliśmy dodatkowe trofea z pierwszego DLC do gry Fallout 4

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy trzy nadchodzące dodatki, na które czekali posiadacze gry Fallout 4 (PS4). Z marcowego DLC "Automatron" wyciekła lista nowych osiągnięć do zdobycia i na jej podstawie mamy jakiś wgląd w to rozszerzenie.

Przypomnijmy, co wiemy o marcowym dodatku - nazywa się "Automatron" i wyceniono go na 42 zł. Tajemniczy Mechanist uwolni tam hordę złych robotów, włącznie z przebiegłym Robobrainem z New Vegas. Gracz będzie mógł wykorzystać mechaniczne części po adwersarzach, by zbudować swojego własnego robota-kompana, zmieniając mu kończyny, opancerzenie, broń, kolor, a nawet głos.

Lista dodatkowych osiągnięć, która pojawiła się na platformie Steam obejmuje pięć nowych wyzwań:

  • Headhunting - Wykonaj zadanie "Headhunting"
  • Mechanical Menace Wykonaj zadanie "Mechanical Menace"
  • The Most Toys - Zbuduj 10 modyfikacji robotów
  • Restoring Order - Wykonaj zadanie "Restoring Order"
  • Robot Hunter - Odblokuj 10 modyfikacji robotów

Dostaniemy więc trzy misje (a przynajmniej trzy większe misje) i co najmniej 10 modyfikacji naszych mechanicznych kompanów, które najpierw będzie trzeba odblokować. Przypominamy, że po DLC "Automatron" w marcu, na kwiecień planowane jest "Wasteland Workshop" z możliwością wsadzania potworów i ludzi do klatek, a w maju dostaniemy ogromne "Far Harbor", gdzie teren nowej lokacji ma być większy niż jakiekolwiek wcześniejsze DLC od Bethesdy. Więcej informacji na ich temat w poprzednim newsie.

Źródło: http://www.gamesradar.com/fallout-4-dlc-automatron-achievements-trophies/?tag=grsocial-20

Tagi: automatron Bethesda Softworks dlc dodatek Fallout 4 playstation 4 trofea