Patryk Jankowski Patryk Jankowski 23.02.2016 09:54
Bethesda ujawnia nowy tryb wieloosobowy z gry Doom
470V

Bethesda ujawnia nowy tryb wieloosobowy z gry Doom

Nowy Doom (PS4) na PlaySttation 4 może być największą premierą tego roku, a z pewnością będzie o nim głośno na długo po premierze. Nie tylko za sprawą powrotu do korzeni, ale i całkiem dobrze zapowiadającego się trybu wieloosobowego.

W Sieci pojawiły się nowe informacje na temat kolejnego trybu wieloosobowego w grze Doom (PS4). Bethesda w swoim oficjalnym komunikacie wystosowała do fanów informację o tak zwanym trybie ''Warpath'', który będzie wariacją id Software na temat typowego King of the Hill.

To co ma odróżnić ten tryb od konkurencyjnych tytułów to fakt, że punkt, który gracze będą musieli przejmować będzie ciągle w ruchu, a co za tym idzie, miejsce akcji oraz starcia dwóch grup graczy się zmienia na bieżąco. Gracze oczywiście będą mieli podgląd na minimapie, gdzie aktualny cel się znajduje.

Dodatkowo dowiadujemy się, że w lokacjach zostaną rozlokowane specjalne runy, tak zwane ''Demon Rune'', które pozwolą zainteresowanemu na kilka chwil zamienić się w potężnego demona i swobodnie atakować wrogich graczy. Ponadto w okolicy będą znajdowały się specjalne przedmioty pozwalające zdobyć przewagę nad wrogami: błyskawicznie wykryć ich pozycje, czy też podejrzeć pasek zdrowia pobliskich wrogów. Zapowiada się zatem ciekawy i pomysłowy tryb wieloosobowy.

Doom (PS4) został zaplanowany na 13 maja tego roku i jest przygotowywany z myślą o konsolach nowej generacji oraz PC.

Źródło: http://gamingbolt.com/doom-bethesda-unveils-warpath-game-mode-and-hack-modules

Tagi: Bethesda Doom id Software multipalyer playstation 4