Daniel Stroński Daniel Stroński 22.02.2016 15:28
Nadjeżdża klasyczna rozwałka w nowym wydaniu - Carmageddon: Max Damage na PlayStation 4
1432V

Nadjeżdża klasyczna rozwałka w nowym wydaniu - Carmageddon: Max Damage na PlayStation 4

Max Damage powraca w najnowszej części samochodowej rozwałki Carmageddon. Studio Stainless Games podzieliło się informacjami na temat swojej nadchodzącej gry i wrzuciło kilka zrzutów i zwiastun.

Po kilku latach tworzenia kolejnych odsłon karcianek Magic: The Gathering, Stainless Games powracają do swojej kultowej serii Carmageddon. Dlaczego mielibyśmy zainteresować się Carmageddon: Max Damage (PS4)? Deweloper zapowiada więcej niż dotychczas pojazdów (ponad 30), map i, co najważniejsze, przechodniów do przejechania (włącznie z ludźmi na wózkach, niedźwiadkami i obcymi)! Do tego rywalizacja z innymi graczami (do sześciu naraz) - online i offline (w drugiej opcji z samochodami sterowanymi przez SI).

Wśród trybów znajdą się m. in. Classic Carma, gdzie wygrywa ten, kto wyeliminuje najwięcej graczy i przechodniów, oraz Fox 'n' Hounds, w którym jeden z graczy zostaje oznaczony to "upolowania" przez resztę. Do tego funkcja Action Replay do odtwarzania najbardziej efektownych rzezi, przesadzone power-upy i system automatycznej naprawy w locie (czy raczej - podczas jazdy).

Premiera Carmageddon: Max Damage (PS4) planowana jest w połowie tego roku. 

 

Źródło: PlayStation Blog, YouTube (Carmageddon)

Tagi: carmageddon: max damage galeria playstation 4 stainless games wideo