Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 19.02.2016 16:30
Attack on Titan na nowym materiale wideo
389V

Attack on Titan na nowym materiale wideo

Podczas gdy Japończycy już mogą zagrywć się w Attack on Titan (PS4), my musimy zadowolić się oglądaniem materiałów w sieci i zapewnieniami, że europejska wersja gry pojawi się jeszcze w tym roku. 

Muszę przyznać, że chociaż początkowo Attack on Titan (PS4) nie było dla mnie atrakcyjne, to ostatnie materiały oraz fakt, że za deweloping tej gry odpowiedzialne jest studio Omega Force, przekonują mnie, że jest to produkcja warta zaintresowania.

Dlaczego wspomniałem o firmie stojącej za tworzeniem gry? Mają oni na swoim koncie kilka tytułów, które zrobiły na mnie spore wrażenie podczas długich godzin spędzonych z konsolką PS Vita. Na podstawie tego jak wyglądało i działało Toukiden: The Age of Demons (PS Vita) czy Dynasty Warriors Next (PS Vita) można spodziewać się, że wersja na handhealda będzie dobrze przygotowana pod względem sterowania jak i optymalizacji. 

Na dzisiejszym materiale wideo zobaczymy jak wygląda baza wypadowa do naszych misji, w której porozmawiamy z masą NPC-ów i uzupełnimy nasze zapasy. Przypominam, że gra póki co nie opuściła Kraju Kwitnącej Wiśni, jednak twórcy obiecują, że Attack on Titan (PS4) trafi na zachód do końca 2016 roku. 

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/18/ps4ps3ps-vita-exclusive-attack-on-titans-new-trailer-shows-the-camps-features/

Tagi: Omega Force playstation 3 playstation 4 playstation vita wideo