Patryk Jankowski Patryk Jankowski 19.02.2016 10:07
Republique już 25 marca na PlayStation 4
659V

Republique już 25 marca na PlayStation 4

Przygodowa gra z elementami skradanki République (PS4) pojawi się w Europie już z dniem 25 marca na konsoli PlayStation 4. Taki komunikat pojawił się w mediach, a więc już za kilka tygodni gracze będą mogli razem z piękną Hopę walczyć z nieprzyjaznym systemem.

Wcześniej pojawiały się już pierwsze doniesienia na temat premiery tej gry na PlayStation 4, ale ciągle nie otrzymywaliśmy konkretnego komunikatu w tej sprawie. Teraz wiemy, że République (PS4) będzie dostępne w Europie z dniem 25 marca, zarówno w wersji cyfrowej, jak i w klasycznym pudełku. 

Tytuł to połączenie przygodowej gry akcji z elementami skradania, w którym gracz wcieli się w postać piękne Hope. Akcja rozgrywa się w bliżej nieokreślonej przyszłości, gdzie wizja świata nie należy do zbyt optymistycznym, a życiem obywateli steruje odgórny system. 

Rozgrywka jest charakterystyczna, bowiem nie wcielamy się bezpośrednio w Hope, ale w hakera, który jest podłączony do systemu nadzoru kompleksu, w którym to bohaterka jest przetrzymywana. Za pomocą komend otwieramy drzwi, gasimy światła, wzywamy windę i wykonujemy szereg czynności, aby umożliwić dalszą ucieczkę protagonistce.

Na koniec warto wspomnieć, że nad tym tytułem pracowali byli twórcy takich gier, jak Metal Gear Solid czy S.O.C.O.M, więc tym bardziej warto jest się nią zainteresować.

 

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2016/02/republique-for-ps4-launches-march-25-in.html

Tagi: Camouflaj data premiery NIS America playstation 4 premiera gry République