Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 18.02.2016 16:03
Pierwszy zwiastun z elementami rozgrywki z Shiness: the Lightning Kingdom
469V

Pierwszy zwiastun z elementami rozgrywki z Shiness: the Lightning Kingdom

Ratowanie świata to jeden z najbardziej oklepanych i nudnych schematów w grach RPG. No, chyba że ten świat to rozdzielona na lewitujące wyspy planeta, zamieszkana przez przeróżne, człekokształtne gatunki. Dokładnie tego możecie spodziewać się po Shiness: The Lightning Kingdom (PS4). 

W Shiness: The Lightning Kingdom (PS4) nie tylko uniwersum jest interesujące. Niemniej ciekawa wydaje się być mechanika rozgrywki, która łączy eksplorację i zbieractwo typowe dla gier RPG z systemem walki przypominającym bijatykę. Po napotkaniu przeciwnika przenosimy się na zamkniętą arenę. na której stoczymy pojedynek. Nasi współtowarzysze mogą nam pomagać, jednak nie biorą bezpośredniego udziału u walce. 

Misje mają być tak skonstruowane, żeby można je było wykonywać na wiele sposobów, dając graczowi dużą dowolność. Oprócz tego niektóre zadania mają zawierać elementy logiczne, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia rozgrywkę. Wszystkie te aspekty Shiness: The Lightning Kingdom (PS4) zobaczycie na poniższym materiale wideo.

 

Tagi: enigami Focus Home Interactive playstation 4 Shiness: The Lightning Kingdom wideo zwiastun