Patryk Jankowski Patryk Jankowski 18.02.2016 09:55
Portal kontra Half-Life w amatorskim filmiku pełnym akcji
599V

Portal kontra Half-Life w amatorskim filmiku pełnym akcji

Half-Life oraz Portal to jedne z najbardziej popularnych gier Valve ostatnich lat, którymi to firma w gruncie rzeczy zasłynęła. Trzeciej części przygód Gordona Freemana najwyraźniej się nie doczekamy, ale fani nie próżnują i przygotowali ambitny filmik.

Fakt, Half-Life to nie jest typowa tematyka kojarzona z PlayStation, ale marka kultowa i znana, której dwie odsłony są legendarne. Trzecia część od wielu lat jest wielką niewiadomą, a samo Valve w międzyczasie pracowało nad nowymi markami. Jedną z takich gier było Portal i świetna kontynuacja w postaci Portal 2 (PS3) na konsoli PlayStation 3.

Co byście powiedzieli na starcie obu tematyk i bohaterów w krótkim filmiku przepełnionym akcją?

Ekipa AndrewMFilms przygotowała naprawdę ciekawie zmontowany materiał wideo, pomysłowy i dobrze obrobiony w postprodukcji, dzięki któremu możecie zobaczyć starcie Gordona Freemana z bohaterką gry Portal. Chell wydaje się być sprytniejsza i zwinniejsza od protagonisty Half-Life, ale warto obejrzeć filmik osobiście do samego końca.

Na temat trzeciej części serii nadal wiemy niewiele. Od czasu do czasu w Sieci pojawiają się doniesienia na temat Half-Life 3, jak to o rzekomym zarejestrowaniu marki w urzędzie patentowym, ale dopóki Valve jasno się w tej sprawie nie określi, to wszystkie doniesienia należy traktować, jako domysły i plotki.

 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/its-portal-vs-half-life-in-this-fan-made-video/1100-6434884/

Tagi: half-life half-life 3 portal Portal 2 Valve wideo