Patryk Jankowski Patryk Jankowski 18.02.2016 09:26
H1Z1: King of the Kill z nowym zwiastunem na PlayStation 4
699V

H1Z1: King of the Kill z nowym zwiastunem na PlayStation 4

Daybreak Game Company wykombinowali sobie, że z pierwotnie przygotowywanego H1Z1 zrobią dwa oddzielne projekty. H1Z1: King of the Kill (PS4) na konsole, a H1Z1: Just Survive (PS4) początkowo z myślą o Early Access. Dwie gry otrzymały nowe zwiastuny, nieco humorystyczne.

Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że studio Daybreak planuje wydać przygotowywane od dłuższego czasu H1Z1 w postaci dwóch, oddzielnych projektów. Na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One pojawi się w wakacje gra H1Z1: King of the Kill (PS4), która otrzymała właśnie najnowszy zwiastun.

Możecie w nim zobaczyć kilka humorystycznych scen akcji, wymianę ognia, uprzejmości przy użyciu siekier oraz ogólnie rzucić okiem, jak od strony technicznej prezentuje się gra tego studia na PlayStation 4. Sieciowe rozgrywki rzeczywiście mogą zainteresować pewną grupkę graczy, twórcy obiecują rozgrywkę na dużych arenach i sporo akcji.

Drugim projektem, który również otrzymał zwiastun promocyjny, jest H1Z1: Just Survive (PS4), które na chwilę obecną jest planowane tylko i wyłącznie z myślą o usłudze Steam Early Access.

Jeżeli mało Wam walki z zombie, a szukacie gier, którymi będziecie mogli bawić się wspólnie, to chyba warto rzucić okiem na H1Z1: King of the Hill (PS4).

 

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/18/h1z1-king-of-the-kill-for-ps4-xbox-one-and-pc-and-just-survive-for-pc-get-separate-trailers/

Tagi: Daybreak Games H1Z1 H1Z1: King of the Kill playstation 4 wideo