Patryk Jankowski Patryk Jankowski 18.02.2016 09:11
SMITE ocenione przez organizację PEGI w edycji na PlayStation 4
599V

SMITE ocenione przez organizację PEGI w edycji na PlayStation 4

SMITE to darmowa gra wieloosobowa łącząca w sobie różne gatunki, jej twórcy ze studia Hi-Rez Studio inspirowali się między innymi grami typu DoTA, a produkcja dostępna jest na pecetach i Xbox One. Najwyraźniej zbliża się również do debiutu na PlayStation 4.

PEGI, czyli europejski system oceniający gry wideo pod względem ich zawartości, przydzielił notę darmowej, wieloosobowej grze SMITE od studia Hi-Rez, tyle tylko, że dla edycji na konsolę PlayStation 4. Tytuł ten jest dostępny od dłuższego czasu na blaszakach oraz Xbox One.

Czyżby kolejna gra free to play miała zagościć na konsoli japońskiego producenta?

W ramach forum NeoGAF opublikowano bardzo ciekawe informacje dotyczące właśnie gry SMITE, która najpewniej już wkrótce zostanie zapowiedziana na PlayStation 4. Poniżej możecie rzucić okiem na dwa wpisy, jeden pochodzący właśnie z oficjalnej strony organizacji PEGI, a drugi od redakcji serwisu Gematsu, który również informuje o przydzieleniu odpowiedniej oceny grze na PlayStation 4.

SMITE jest bardzo popularnym tytułem Sieciowym na pecetach, ale od wielu miesięcy jego społeczność rozrasta się również na konsoli Xbox One. Tytuł koncentruje się na wieloosobowych rozgrywkach Player vs Player, a gracze do wyboru mają kilka zbalansowanych klas postaci.

 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1185908

Tagi: free to play Hi-Rez Studio moba pegi playstation 4 Smite