Patryk Jankowski Patryk Jankowski 17.02.2016 19:57
Legendarny Warren Spector przechodzi do OtherSide Entertainment, wesprze produkcję System Shock 3
332V

Legendarny Warren Spector przechodzi do OtherSide Entertainment, wesprze produkcję System Shock 3

Przedstawiciele OtherSide Entertainment mają gorący komunikat do przekazania, mianowicie do ich ekipy dołączył właśnie legendarny Warren Spector, autor takich hitów jak Deus Ex, Wing Commander czy Thiefa.

Warren Spector jest jednym z bardziej rozpoznawalnych twórców w branży gier wideo, ale również zasłużonym, który stworzył marki Deus Ex, Thief, kolorowe Epic Mickey czy kultową Ultimę. Teraz dołączy do ekipy OtherSide Entertainment, aby ponownie zająć się produkcją oryginalnych i, miejmy nadzieję, świetnych gier w roli jednego z dyrektorów kreatywnych firmy.

Przed Warrenem na początek dwa wyzwania. Pierwszym jest pomoc przy pracach nad Underworld Ascendant, aby później wesprzeć ekipę w przygotowaniach gry System Shock 3, a jest wielce prawdopodobne, że ten tytuł będzie wspierał technologię PlayStation VR.

Warren Spector w przeszłości ściśle współpracował z przedstawicielami tego studia, szczególnie dobrze powinien wspominać kolaborację z jego założycielem, Paulem Neurathem, z którym stworzyli wspólnie takie gry jak Thief: The Dark Project oraz oryginalne System Shock. W tym roku firma OtherSide Entertainment koncentrować ma się właśnie na trzeciej odsłonie tego cyklu, przy czym pomoże wspomniany projektant.

Zobaczymy jakie efekty przyniesie współpraca Warrena Spectora z rzeczonym studiem. Miejmy nadzieję na dobre gry i ciekawe rozwiązania.

 

Źródło: http://www.gamesindustry.biz/articles/2016-02-17-warren-spector-joins-otherside-entertainment

Tagi: OtherSide Entertainment playstation 4 System Shock 3 warren spector