Patryk Jankowski Patryk Jankowski 17.02.2016 11:24
Sony Santa Monica zapowiada ciekawą prezentację na GDC 2016
739V

Sony Santa Monica zapowiada ciekawą prezentację na GDC 2016

Sony Santa Monica znani są głównie z topowej serii God of War (PS2), która na PlayStation 4 pojawiła się tylko i wyłącznie w postaci odświeżonego God of War III Remastered (PS4). Nadal czekamy na pełnoprawną odsłonę serii, może zobaczymy ją podczas GDC 2016?

Firma odpowiedzialna za przygody popularnego Kratosa od dłuższego czasu pracuje nad nową grą, ponoć mniejszym tytułem, ale wszyscy koncentrują się na nich głównie z powodu nowej odsłony uznanej w branży serii God of War na PlayStation 4.

Już 17 marca w San Francisco, podczas imprezy branżowej Game Developers Conference 2016 mają Oni nam zaprezentować swój najnowszy projekt i przeprowadzić konferencję na jego temat. Udział w panelu dyskusyjnym wezmą dwaj członkowie studia - David Hewitt, starszy menedżer zarządzający, jak również programista Kory Hagen. Tematem konferencji ma być ich twórczość oraz metodyka pracy w studiu Sony Santa Monica.

Co więcej, parę dni wcześniej, na tej samej imprezie inny pracownik studia, Jeet Shroff, również będzie uczestniczył w panelu dyskusyjnym na temat grafiki komputerowej oraz animacji. Z pewnością przedstawiciele Santa Monica w swoich wypowiedziach będą starali się nawiązać do nowego projektu przygotowywanego na PlayStation 4.

Oczywiście będziemy trzymać rękę na pulsie i najważniejsze wypowiedzi oraz zapowiedzi z tego obozu przeczytacie w naszych relacjach z tej imprezy. Games Developers Conference 2016 będzie miało miejsce w dniach 14 - 18 marca w San Francisco.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/16/sony-santa-monica-will-share-how-it-creates-greatness-and-more-at-gdc/

Tagi: Games Developers Conference GDC 2016 sony sony santa monica