Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 16.02.2016 14:28
Powstaje fanowski remake Star Wars: Knights of the Old Republic na UE4
1021V

Powstaje fanowski remake Star Wars: Knights of the Old Republic na UE4

MGS, MGS-esem, ale Star Wars: Knights of the Old Republic to jedna z tych gier, których naprawdę brakuje w świecie PlayStation. Cóż, wygląda na to, że fani pracują właśnie nad odświeżeniem produkcji na Unreal Engine 4. I nie martwią się o konsekwencje prawne.

Star Wars: Knights of the Old Republic jest powszechnie uważane za naprawdę dobrą grę RPG w świecie Star Wars. Pomimo lat, produkcja została zapamiętana i do dziś wraca do niej wiele osób.

"Apeiron", jak określiła projekt niezależna grupa twórców zrzeszona pod szyldem Poem Studios, ma za zadanie z czasem stać się odświeżonym na UE4 Star Wars: Knights of the Old Republic. Twórcy dodatkowo chcą poprawić liczne błędy w grze, dodać trochę misji i nie tylko. Na dotychczasowych galeriach możemy zobaczyć Endar Spire i Tatooine.

Czy to legalne? Tak. Przynajmniej do momentu, kiedy twórcy nie zaczną bezpośrednio sprzedawać gry. W założeniu za swoją pracę oczekują dobrowolnych dotacji, ale jakakolwiek zbiórka ruszy dopiero, gdy większość prac zostanie zakończona.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/star-wars-knights-of-the-old-republic-being-remade/1100-6434804/

Tagi: apeiron