Patryk Jankowski Patryk Jankowski 16.02.2016 11:30
Wysyp filmików z betatestów gry Hitman
485V

Wysyp filmików z betatestów gry Hitman

Po zakończonych betatestach gry IO Interactive w Sieci coraz częściej pojawiają się nowe publikacje oraz filmiki przedstawiające czysty gameplay. Dziś możecie rzucić okiem na kilka kolejnych materiałów pokazujących grę Hitman (PS4).

W Sieci pojawiło się kilka nowych filmików przedstawiających grę Hitman (PS4) i zawartość udostępnioną w trakcie ostatnich betatestów superprodukcji IO Interactive.

Warto jest rzucić okiem na poniższe filmiki, ale również zapoznać się z tekstem Daniela, który również miał przyjemność ogrywać najnowszą odsłonę przygód Agenta 47. Gra jest niezwykle rozbudowana i daje mnóstwo swobody, to fakt, ale nawet na poniższych filmikach widać, że jest jeszcze kilka spraw natury technicznej, które wymagają poprawy. Jeżeli tylko jesteście ciekawi szerszej analizy, to odsyłamy do testu Digital Foundry i ich opinii na temat gry.

Hitman pojawi się na PlayStation 4 już 11 marca tego roku w wersji podstawowej. Później przedstawiciele IO Interactive zapewnili, że pojawiać się będą dodatki oraz aktualizacje wprowadzające nową zawartość epizodycznie.

 

 

 

 

 

Źródło: http://www.gamersyde.com/news_hitman_ps4_beta_videos-17555_en.html

Tagi: hitman IO Interactive playstation 4 Square Enix wideo