Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 16.02.2016 09:42
Starcia w Rocket League mogą się znacznie powiększyć
536V

Starcia w Rocket League mogą się znacznie powiększyć

Jak zapewne wiecie największa ilość graczy, która może jednocześnie wziąć udział w meczu w Rocket League (PS4) to osiem, co daje dwie, czteroosobowe drużyny. Czy to nie za mało?

Rocket League (PS4) to gra zręcznościowa, nastawiona na  kooperację i wymagająca zarówno refleksu jak i umiejętności. Jak to jednak bywa w tak dynamicznych produkcjach wiele zależy od szczęścia, a czasami przypadkowe odbicia tworzą najlepsze i najfajniejsze akcje. 

Najwięcej takich sytuacji można zobaczyć podczas zabawy w trybie 4v4, który nawet przez twórców został oznaczony jako "CHAOS". Jaki jest więc sens zdejmowania tego ograniczenia? Deweloperzy tłuamaczą, że w najbliższym czasie nie mamy co liczyć na takie zmiany, jednak jak tylko do gry zostaną wypuszczone kolejne areny wszystko może się zmienić. 

Eksperymentowaliśmy z większą ilością graczy, jednak rozgrywka stawała się zbyt szalona. Może pewnego dnia postanowimy stworzyć większy stadion i to zadziała. Na tę chwilę więcej niż 4v4 zabiera część przyjemności płynącej z gry. 

Bawicie się czasem w trybie CHAOS? Chcielibyście sprawdzić swoje siły na większych arenach? 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/02/15/psyonix-may-increase-rocket-league-player-count-in-the-future/

Tagi: playstation 4 Psyonix rocket league