Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 16.02.2016 08:00
Co zawiera przepustka sezonowa do Dark Souls III?
2023V

Co zawiera przepustka sezonowa do Dark Souls III?

Premiera najnowszego "symulatora umierania" od From Software zbliża się wielkimi krokami, więc codziennie poznajemy nowe informacje odnośnie tej produkcji. Jakie rozszerzenia planują stworzyć twórcy do Dark Souls III (PS4)?

Chociaż nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnego potwierdzenia, to na  podstawie informacji, którą zamieścił australijski sklep Xboksa dowiedzieliśmy się, że Dark Souls III (PS4) będzie rozszerzone przez co najmniej dwa dodatki.

Opis przepustki sezonowej dodaje, że pozwolą one nam zmierzyć się z kolejnymi przeciwnikami i potężnymi bossami, a wszystko to na mapie z nowymi lokacjami. Oczywiście oba DLC będą wprowadzały masę nowego ekwipunku, zarówno śmiercionośnych broni, jak i różnorodnych zbroi i tarcz. 

Nie mamy jeszcze pojęcia ile przyjdzie nam zapłacić za przepustkę sezonową, chociaż wyżej wymieniony sklep wycenia wersję deluxe gry na 19 funtów więcej, niż Dark Souls III (PS4) bez żadnych dodatków, co może być pewnym wyznacznikiem. Tytuł ten będzie miał swoją premierę 14 kwietnia tego roku. 

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/dark_souls_3/news/dark_souls_3_season_pass_offers_access_to_two_epic_dlc_packs.html

Tagi: dark souls iii From Software Namco Bandai playstation 4