Patryk Jankowski Patryk Jankowski 15.02.2016 09:01
Nowa gra Criterion Games pokazana za zamkniętymi drzwiami
863V

Nowa gra Criterion Games pokazana za zamkniętymi drzwiami

Od dłuższego czasu przedstawiciele Criterion Games pracują nad nowym projektem. Gra została zapowiedziana jeszcze w roku 2014 i słuch o niej zaginął. Jak się okazuje, na dniach zorganizowano pokaz za zamkniętymi drzwiami.

Przedstawiciele firmy Criterion Games zdecydowali się zorganizować specjalną konferencję, na której za zamkniętymi drzwiami ujawniono ich najnowszą produkcję.

Mowa tutaj o projekcie zwanym potocznie ''Beyond Cars'', którego mógł przetestować niejaki Adebayo Akinfenwa, gracz drużyny AFC Wimbledon. Co ciekawe, zaproszony gość miał okazję przetestować tryb Beast Mode w ich najnowszej grze wyścigowej z otwartym światem, w której najprawdopodobniej pojawią się samochody, motocykle oraz quady.Na dowód potwierdzający wizytę wspomnianego napastnika w siedzibie Criterion Games opublikował On zdjęcie w serwisie Twitter.

Najwyraźniej coś się dzieje w studiu twórców Burnouta i projektanci mogą się już pochwalić swoją nową grą. Tytuł nadal nie został jednak oficjalnie ujawniony, ani nie potwierdzono jego platform docelowych. Możliwe że gra zostanie ujawniona podczas imprezy EA Play w czerwcu.

Źródło: http://www.videogamer.com/xbox360/nfs_hot_pursuit/news/criterion_is_showing_off_its_new_game_behind_closed_doors.html

Tagi: burnout criterion games ea play Electronic Arts playstation 4