Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 12.02.2016 13:20
Fani spamują profil EA, żądając Skate 4
951V

Fani spamują profil EA, żądając Skate 4

Jeśli podążacie za profilem Electronic Arts na Instagramie, to z pewnością mogliście zauważyć, że od jakiegoś czasu każda wiadomość spotyka się z zalewem spamu od różnych użytkowników. Wszystkie wiadomości mają jednak wspólny mianownik - Skate 4.

Ciężko powiedzieć, czy to zorganizowana akcja, czy też ktoś rozpoczął trend, a inni użytkownicy podążyli. Electronic Arts udostępniło jakiś czas temu kartki walentynkowe, chcąc życzyć fanom szczęśliwych walentynek. Pod każdą z wiadomości znajdziemy jednak komentarze dotyczące Skate 4. Stare wiadomości również zostały zasypane podobną treścią.

Rozgoryczenie fanów po premierze Tony Hawk's Pro Skater 5 (PS4)? Patrząc na treść wiadomości można odnieść wrażenie, że nie są pisane przez bota. Oprócz typowego "Skate 4" znajdziemy też całkiem rozbudowane i konkretne wypowiedzi. Zweryfikowanie kilku kont pokazuje, że rzeczywiście nie są to na szybko stworzone konta, a aktywni użytkownicy.

Dajcie znać w ankiecie lub komentarzach, czy chcielibyście, aby akcja przyniosła jakikolwiek efekt. A może też po Tony Hawk's Pro Skater 5 (PS4) macie już dość gier z deskorolką w rolach głównych?

Źródło: https://www.instagram.com/ea/

Tagi: Electronic Arts instagram Skate 4