Patryk Jankowski Patryk Jankowski 11.02.2016 09:38
Półgodzinny materiał z szalonego Plants vs Zombies: Garden Warfare 2
396V

Półgodzinny materiał z szalonego Plants vs Zombies: Garden Warfare 2

Twórcy gry Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 (PS4) przygotowali dla graczy kolejny materiał przedstawiający ich najnowszą, wieloosobową strzelankę z udziałem warzyw i, a jakże by inaczej, zombiaków. 

W Sieci pojawił się ponad półgodzinny materiał z gry Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 (PS4) od studia Pop Cap. Twórcy tej efektowne produkcji zasiedli w studiu na wygodnej kanapie, odpalili kamerkę, grę i zdecydowali się zaprezentować po raz kolejny swoją oryginalną strzelaninę w akcji.

Druga część serii jest w istocie rozwinięciem pomysłów oryginału i stworzeniem jeszcze ładniejszej oraz płynniejszej grafiki. Tytuł pozwoli graczom na wiele atrakcji w trybach wieloosobowych, ale jak będziecie mogli zauważyć w filmiku poniżej, również w module rozgrywki jednoosobowej. Tytuł został wykreowany na podstawie silnika graficznego Frostbite i prezentuje się bardzo dobrze.

Premiera pełnej wersji gry nastąpi już z dniem 26 lutego tego roku na PlayStation 4. Jesteście zainteresowani starcie umarlaków z warzywami?

 

Źródło: YouTube.

Tagi: Electronic Arts Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 playstation 4 Pop Cap wideo