Patryk Jankowski Patryk Jankowski 11.02.2016 09:02
PlayStation 4 otrzymało dwa nowe motywy na PlayStation Store
1042V

PlayStation 4 otrzymało dwa nowe motywy na PlayStation Store

W ramach oferty PlayStation Store pojawiły się dwa nowe motywy przeznaczone dla konsoli PlayStation 4. Za kilka dolarów gracze mogą zakupić dynamiczny motyw z debiutującej na rynku gry Firewatch (PS4) oraz kompozycję Rolling Thunder od ekipy Truant Pixel.

W Sieci pojawiły się informacje dotyczące najnowszych motywów dedykowanych konsoli PlayStation 4, które pojawiły się w ofercie platformy PlayStation Store. Jeżeli znudził się Wam aktualny wygląd oprogramowania Waszej konsoli, to może czas jest go odświeżyć?

Pierwszą propozycją jest dynamiczny motyw przygotowany w oparciu o schemat kolorystyczny gry Firewatch (PS4). Detalicznie motyw został wyceniony na kwotę 3,49 dolara, ale razem z pełną wersją gry zainteresowani mogą zakupić zestaw za 21,99.

Druga propozycja to motyw przygotowany przez ekipę Truant Pixel o nazwie Rolling Thunder. Został On przygotowany w nieco ciemniejszej kolorystyce, ale aktualnie jest dostępny tylko w regionie Północnej Ameryki i kosztuje 2,99 dolara.

Poniżej możecie zapoznać się dwoma zwiastunami wspomnianych motywów i zdecydować, czy warto jest którymś z nich się zainteresować.

 

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/09/ps4-gets-two-beautiful-and-atmospheric-dynamic-themes-firewatch-and-rolling-thunder/

Tagi: firewatch motyw dynamiczny playstation 4 playstation store Sony