Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 10.02.2016 21:13
Już tej wiosny Sword Coast Legends trafi na PS4
658V

Już tej wiosny Sword Coast Legends trafi na PS4

Jakiś czas temu pisaliśmy, że premiera Sword Coast Legends (PS4) została opóźniona. Terminy dotychczas nie były specjalnie precyzyjne, ale wygląda na to, że grę dostaniemy na wiosnę.

Sword Coast Legends (PS4) raczej nie wyrobi się na pierwszy kwartał tego roku, jak początkowo zakładano, ale oficjalna zapowiedź wskazuje, że możemy oczekiwać produkcji już na wiosnę.

Sword Coast Legends oferuje podobnie jak w pecetowym Neverwinter Night's możliwość przeżywania cyfrowych przygód z drużyną graczy, poprzez przeniesienie ducha papierowej sesji RPG do wirtualnego świata rozgrywki z trybem Mistrza Gry. Mistrz Gry weźmie aktywny udział w personalizowanej przygodzie, gdzie zamiast standardowego podejścia 4v1, Mistrz Gry prowadzi drużynę przez kolejne etapy wędrówki, aby móc przeżywać wszystko razem z resztą graczy. Wraz z Sword Coast Legends gracze mogą udać się do bujnych i tętniących życiem Zaginionych Krain, by tam dać się porwać w wir kampanii.

Gra wraz ze wszystkimi nowymi elementami dodanymi od czasu jej premiery na PC, będzie dostępna w wersji standardowej na platformach dystrybucyjnych PlayStation Store. W pakiecie na graczy czekają, między innymi: drow, jako nowa grywalna podrasa, dodatkowe drzewka umiejętności postaci, setki nowych aktywnych obiektów Mistrza Gry, nowe lokalizacje, efekty wizualne, opcje prawdziwie ostrej rozgrywki dla najbardziej zaprawionych graczy, i wiele więcej.

Standardowa wersja gry zawiera dodatkowe elementy gry jak: "Tome of Knowledge", "Order of the Burning Dawn Cloak Armor and Weapons", figurkę Beholdera, zestaw płytek do lochów "Lost Mines" oraz "Wispy".

Gracze mogą również spodziewać się nadejścia darmowego DLC "Rage of Demons", które pojawi się jeszcze w tym roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Digital Extremes playstation 4 sword coast legends wizards of the coast